Zmora Facebook Fanpage

29 września 2012

KWPR Zielona Góra 23.09.2012W zeszłą niedzielę pojechałam do Zielonej Góry na Krajową Wystawę Psów Rasowych.
Zawsze narzekam na pogodę, tym razem było chłodnawo, ale dla psów idealnie. Najpierw wystawiałam Rubinę, z którą dochodzimy chyba do coraz lepszego porozumienia. Sucz rozkręciła się na koniec całkiem ładnie. Stawka: 16 cavalierów, nie wiem ile dojechało. W tym aż 11 suk. Najpierw w klasie pośredniej wywalczyłyśmy ocenę doskonałą, lokatę pierwszą (na trzy suki) oraz drugi już wniosek CWC. Później porównanie, w którym udało nam się pokonać rywalki i Rubi zdobyła tytuł Zwycięzca (dawny BOS). Porównanie o rasę zgarnął samiec. :)Następnie trochę czekania, zdjęć i łażenia przed oceną Asterixa.
Na samej ocenie u sędziego zdjęć nie było, ale może to i dobrze ;) Jako, że byliśmy sami w rasie zostało nam oczekiwanie na Best of Group. Trochę to trwało, ale nie było najgorzej.

Zdjęcia poniżej już z ringu głównego. W konkurencji cztery psy: spinone italiano, weimar, vizsla i bracco. Sędzia obejrzał sobie nas już na ringu przygotowawczym i tam chyba dokonał oceny, ring główny był tylko na pokaz :P
Aster stał o wiele ładniej niż na ocenie sędziowskiej, zresztą sędzia to zauważył, a pies mu się podobał :)Tutaj już na pudle :)
Nie chciałam chłopaka stawiać, bo naokoło dwa samce, musiał by ze spinone stać nos w nos - po co prowokować?

Za zdjęcia BARDZO BARDZO chciałabym podziekować Malwinie Chmist, właścicielce charta afgańskiego Carlosa. :)

Jak już jest na samym początku - Zmora ma swój facebookowy fanpage, który zbiera fanów szybciej niż mój profil foto.. xD

facebook fanpage.3 komentarze:

 1. Polubiliśmy fanpage. Super zdjęcia.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :) Jaka śliczna siostrzyczka Goldusia :)Siostra opowiadała mi ,że spotkała ciebie z Rubi,którą wystawiałaś na wystawie w Wrocławiu :)Dodałam się do obserwatorów :) oczywiścię będę odwiedzała bloga :)Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również ;)
  a Asterixa staję się cichą fanką...

  OdpowiedzUsuń