Zmora Facebook Fanpage

28 października 2012

Kula smakula..


Jakiś czas temu ekipa mampsa.pl zorganizowała na facebooku konkurs "Ulubione smaki Twojego psa". Na szczęście nie był to konkurs na zebranie jak największej ilości lajków pod zdjęciem, bo te wydają mi się po prostu konkursem pt. "Kto lepiej spamuje znajomych". Do takich nawet się nie zgłaszam..
Zgłoszone zostało to zdjęcie:
I wygrałyśmy! :)
Nagrodą była "dziwna kula smakula" oraz smakołyki firmy Maced.
Przesyłka napotkała pewne trudności, ale jednak dotarła i Zmora bardzo ją polubiła ;)FILMIK!!
http://www.youtube.com/watch?v=_7W4iOwGupY&feature=g-upl

Najśmieszniejsze jest to, że Zmora nic a nic nie rozumie skąd wypadają smaczki - nie potrafi skojarzyć konkretnego wypustka z ich wypadaniem. Ale może to i dobrze, bo wtedy kulała by go tak, żeby wszystko jej wypadało :P

Straszliwie bawi mnie też to, że potrafi się nieźle wkurzyć, jak dłużej nic ze środka nie wypada. Weźmie kulę w zęby i potrząśnie. Czasem jak to nie zadziała to strzela focha i kładzie się na łóżko z głośnym westchnięciem, wzrokiem hipnotyzując kulę. Oczywiście długo tak nie wytrzyma i dość szybko do niej wraca - przecież nic ze środka nie może się zmarnować!

Ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolona z prezentu. Zmora ma zajęcie, ja mam kupę śmiechu :P
Dziękuję, ekipo mampsa.pl !


Jakiś czas temu, jak jeszcze liście z drzew za bardzo nie leciały, wybrałam się ze Zmorą i Maciejem na Arenę na małe jesienne zdjęcia. 
Zabrałam blendę, oba obiektywy (choć w sumie tele nie używałam). 
Przy okazji w kwestii używania blendy wychodzi ze mnie kompletna blondynka. Na prawdę nie potrafię doświetlać przedmiotów.. Na szczęście Maciej to ogarnia i bardzo mi pomaga ;) 
Poniżej kilka zdjęć z tego spacerku. 

3 komentarze:

 1. Ale super kula smakula! chyba musimy w taką zainwestować. : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy wygranej.
  B.fajna zabawka.
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :) jakim obiektywem je robisz? Gratulacje wygranej :) Wspaniały filmik :) No to Zmora ma zajęcie,bardzo fajna nagroda :) Zapraszamy do nas www.goldi-cavalier.blogspot.com Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo :)

  OdpowiedzUsuń