Zmora Facebook Fanpage

5 lipca 2012

KWPR Gorzów Wlkp 2012

1 lipca pojechałam na kolejną wystawę psów rasowych, ale.. tym razem miałam wystawiać dwa psy. Nie było to przesądzone, jednak - udało się! Pierwszym psem, którego wystawiałam jest suczka GLORIA Canis Satelles FCI. Widziałam ją wtedy czwarty raz, więc miałam spore obawy co do tego jak nam pójdzie. W rasie 14 psów, w klasie pośredniej z nami jeszcze jedna suczka. Zdjęć z ringu niestety nie mam, ale sędzinie Rubina bardzo się spodobała. I tak wygrałyśmy swoją klasę, później porównanie o tytuł BOS*, a na końcu porównanie z najlepszym samcem w rasie i zdobyła BOB**!
GLORIA Canis Satelles FCI, ja i sędzina Viva Maria Soleckyj-Szpunar
Jest to jej siódma wystawa, pierwszy raz ze mną. Jestem bardzo zadowolona! Rubi nie była zadowolona z faktu rozstawania się z właścicielką, ale mimo to pokazała się całkiem całkiem. Tylko nie wiem kto wymyślił mega śliske stoliki do pokazywania psa.. 
A później czekanie, czekanie, czekanie.. 49 psów przed rodezjanami! I okropny, ohydny gorąc, byłam cała mokra, fuj. W końcu jednak się doczekaliśmy, choć i ja i Fenix mieliśmy już tak dość, że to jakieś nieporozumienie. 
FENIX Dymaczewska Kraina

FENIX Dymaczewska Kraina

FENIX Dymaczewska Kraina

FENIX Dymaczewska Kraina
Sędzina sama sprawdziła mu zęby, omacała dokładnie. Pies się podobał, mieliśmy wejść do porównania.. ogólnie 4 psy w rasie, dwa samce i dwie suki. Przy wywoływaniu do porównania nie chciała Fenixa.. bo się odmyśliła. Mamy jednak drugie CWC. 

Z Rubi zostaliśmy aż do BISów, ale niestety nam się nie poszczęściło mimo, że przy hałasie i ogólnym chaosie pokazała się bardzo ładnie!
GLORIA Canis Satelles FCI i ja na BOG IX

GLORIA Canis Satelles FCI i ja na BOG IX


Podsumowanie: 

GLORIA Canis Satelles FCI
oc. doskonała, lok. 1/2, CWC, BOS, BOB

FENIX Dymaczewska Kraina
oc. doskonała, lok. 1/1, CWC


______
Dla niezorientowanych:
* BOS - Best of Sex (czyli obecnie Zwycięzca. Najlepszy dorosły samiec/suka w rasie)
** BOB - Best of Breed (czyli najlepszy pies w całej rasie, wybierany z porównania suki i samca z tytułem BOS)

3 komentarze:

 1. Zazdroszczę Ci tego, że masz przyjemność występować na ringu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieźle!
  Gratulacje ;)
  Anula zaprasza Cię i Zmorę na naszego bloga :D
  Czekamy na fbl na więcej zdjęć ;D

  OdpowiedzUsuń